W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na drodze DW142 "chociwelce"

19.04.2021

po prawej grupa ratowników, po prawej samochód ciężarowy z podniesioną maską przednim połamane elementy z rozbitych pojazdów, w tle karetka podstawowa w kolorze żółtym.

19 kwietnia o godzinie 17:47 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu motocyklisty z ciężarówką. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy Straży Pożarnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano nieprzytomnego motocyklistę, wobec którego rozpoczęto czynności medyczne, natomiast u kierującego samochodem ciężarowym nie stwierdzono żadnych obrażeń. Po przybyciu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przekazano koordynację działań medycznych służbom medycznym. Lekarz przybyły na miejsce zdarzenia wraz z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym stwierdził zgon motocyklisty. Na czas prowadzenia akcji ratunkowej zamknięto ruch na drodze DW142 w obu kierunkach. Do wypadku doszło w wyniku czołowego zderzenia motocyklu z samochodem ciężarowym na skrzyżowaniu. Działania Straży Pożarnej zakończono o godzinie 21:10.

 

Zdjęcia (3)