W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Strażacy włączyli się w akcję informacyjną dotyczącą szczepień przeciwko COVID-19

22.03.2021

W ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień, strażacy rozpoczęli dystrybucję ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19 skierowaną do mieszkańców naszego powiatu.

Zdjęcie przedstawia strażaków, którzy zajmują sie dystrybucją ulotek w ramach akcji informacyjnej na temat sczepień przeciwko COVID-19

W ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień, strażacy rozpoczęli dystrybucję ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19 skierowaną do  mieszkańców naszego powiatu.

Materiały mają przede wszystkim trafić do osób, którzy nie korzystają z internetu, często są samotni lub nie mogą pozyskać szczegółowej informacji z innych źródeł. W ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19 wraz z numerami telefonów do koordynatorów gminnych.

Zdjęcia (4)