Powrót

Zespół ds. Energii, Klimatu i Środowiska

Zespół ds. Energii, Klimatu i Środowiska
2025-09-19 10:00
 

wideokonferencja, 
  1. Projekt ustawy o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz ustawy – Prawo wodne (UD48)(Ministerstwo Infrastruktury).
  2. Zdjeto na wniosek MKiŚ. Projekt rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie ustanowienia strefy ochronnej zwierząt łownych w otulinie Parku Narodowego „Ujście Warty”.
  3. Projekt ustawy o zmianie ustawy o promowaniu wytwarzania energii elektrycznej w morskich farmach wiatrowych oraz niektórych innych ustaw (UD162) (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  4. Projekt ustawy o zmianie ustawy o lasach oraz niektórych innych ustaw (UD61) (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  5. Projekt ustawy o utworzeniu Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  6. Projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  7. Projekt ustawy  o zmianie ustawy – Prawo ochrony środowiska (UC112) (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  8. Projekt ustawy o zmianie ustawy o dotacji przeznaczonej dla niektórych podmiotów (UD269) (Ministerstwo Energii).
  9. Projekt ustawy o bonie ciepłowniczym oraz o zmianie niektórych innych ustaw (UD286) (Ministerstwo Energii).
  10. Projekt ustawy o zmianie ustawy o zmianie ustawy o zapewnieniu gospodarce krajowej dostępu do surowców, w tym surowców krytycznych (UC83) (Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  11. Projekt ustawy o zmianie ustawy – Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska (UDRER44)(Ministerstwo Klimatu i Środowiska).
  12. Projekt rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu danych ujętych na strategicznych mapach hałasu, sposobu ich prezentacji i formy ich przekazywania (Główny Inspektorat Ochrony Środowiska).
  13. Projekt ustawy o zmianie ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (UD167) (Ministerstwo Energii).
  14. Sprawy różne:
    a) Wniosek Związku Powiatów Polskich o informację MKiŚ na temat prac Zespołu ds. reformy łowiectwa.
{"register":{"columns":[]}}