Zespół ds. Społeczeństwa Informacyjnego
Zespół ds. Społeczeństwa Informacyjnego
2026-03-16 14:00
wideokonferencja,
-
KIEDY
16 marca 2026 (poniedziałek)
godz 14:00
DODAJ DO KALENDARZA
-
GDZIE
wideokonferencja
- Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego (MZ1832).
- Projekt rozporządzenia Ministra Finansów i Gospodarki w sprawie Centralnego Rejestru Umów Jednostek Sektora Finansów Publicznych (w Wykazie prac legislacyjnych Ministra Finansów i Gospodarki nr 8/20261).
Projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem rejestrów publicznych prowadzonych z wykorzystaniem systemu rejestrów państwowych (UD337) (Ministerstwo Cyfryzacji).- Projekt ustawy o zmianie ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (UD369) (Ministerstwo Cyfryzacji).
Współprzewodniczący KWRiST wyraził zgodę na upoważnienie Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego do wydania opinii wiążącej. - Projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie przyjęcia polityki publicznej pod nazwą „Polska w grze o przyszłość - polityka dla sektora półprzewodników 2026+” (ID247) (Ministerstwo Cyfryzacji).
Współprzewodniczący KWRiST wyraził zgodę na upoważnienie Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego do wydania opinii wiążącej. - Sprawy różne:
a) Wniosek Związku Powiatów Polskich o informację/omówienie kwestii przekazywania informacji z Ewidencji gruntów i budynków (EGiB) do Elektronicznych Ksiąg Wieczystych (eKW) w ramach Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach (ZSIN).