W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KONKURS NA NAJLEPSZE LOGO Z OKAZJI 50-LECIA RELACJI DYPLOMATYCZNYCH

01.04.2021

Z okazji obchodzonej w 2021 r. 50-rocznicy nawiązania polsko-malezyjskich relacji dyplomatycznych, zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na najlepsze logo obchodów.

LOGO1

Osoby zainteresowane udziałem powinny przesłać stworzone przez siebie logo, które będzie symbolizowało przyjacielską i partnerską relację łączącą oba kraje, opartą na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu. Powinno ono nawiązywać do symboli/kolorystyki flag obu krajów, obowiązkowym elementem jest liczba 50.

 

Każdą pracę konkursową należy przesłać na adres e-mail kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl w postaci pliku cyfrowego PNG (maksymalna waga pliku 5 MB), zgodnie z wytycznymi w zawartymi w Regulaminie Konkursu.

 

Uczestnik Konkursu może zgłosić maksymalnie 5 projektów graficznych. Bezwzględnie zabrania się podawania imienia i nazwiska, w jakimkolwiek miejscu na planszy.

 

Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych: do dnia 30 kwietnia 2021 r.

 

Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę wysokości 1,000 EUR.

 

Szczegóły Konkursu, w tym Regulamin i Formularze Zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.PL50MY.com

 

Weź udział w Konkursie i świętuj z nami 50-lecie relacji!

 

#PL50MY #WeAre50 #50YearsInMalaysia

Zdjęcia (1)