Tytuł/stanowisko: Specjalista Służby Leśnej

Stanowisko Specjalisty Służby Leśnej

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 07-03-2022

Nadleśnictwo Pińczów ogłasza nabór wewnętrzny na stanowisko specjalisty służby leśnej

Zakres obowiązków

Prowadzenie spraw z zakresu hodowli lasu, nasiennictwa i szkółkarstwa

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: świętokrzyskie
Biuro Nadleśnictwa Pińczów, Michałów 294, 28-411 Michałów

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie wyższe leśne lub średnie leśne i 2 lata pracy
  2. Odbyty staż w Lasach Państwowych
  3. Spełnienie warunków do zatrudnienia w Służbie Leśnej, októrej mowa w art. 45 ust. 2 Ustawy o lasach z 28 września 1991 roku (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 1275)
  4. Znajomość przepisów prawnych związanych z gospodarką leśną i uregulowań wewnętrznych obowiązujących w Lasach Państwowych
  5. Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

Wymagania dodatkowe:

  1. Posiadanie prawa jazdy kat. B
  2. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku potwierdzone odpowiednimi dokumentami
  3. Ukończone kursy, szkolenia (np. studia podyplomowe z dziedziny leśnictwa)
  4. Umiejętność obsługi QGIS, silpWeb, raportów BO

  1. CV i list motywacyjny z adresem do korespondencji oraz nr telefonu i adresem e-mail - opatrzony własnoręcznym podpisem
  2. Kserokopie kokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje zawodowe, ukończone kursy, szkolenia itp. dotyczące stanowiska pracy, na które jest prowadzona rekrutacja (oryginały do wglądu podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  3. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika (załacznik nr 1)
  4. Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy w Nadleśnictwie Pińczów (załacznik nr 2)
  5. Oświadczenie kandydata (załącznik nr 3)
  1. Po zakończeniu procesu naboru komisyjnie zostaną zniszczone wszystkie dokumenty przesłane przez kandydatów za wyjątkiem dokumentów kandydata wyłonionego w konkursie
  2. Nadleśniczy Nadleśnictwa Pińczów zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym etapie bez podania przyczyny
  3. Nadleśnictwo Pińczów nie zwraca kandydatom kosztów związanych z rekrutacją.

Ogłoszenie o naborze wewnętrznym na stanowisko specjalisty SL
27644​_Ogłoszenie​_o​_naborze​_wewnętrznym​_na​_stanowisko​_specjalisty​_SL.pdf 0.11MB
Załącznik nr 1 - Kwestionariusz osobowy kandydata
27606​_Załącznik​_nr​_1​_-​_Kwest​_osob​_kandydata​_na​_prac​_LP.docx 0.03MB
Załącznik nr 2 - Klauzula informacyjna
27607​_Załącznik​_nr​_2​_-​_Klauzula​_informacyjna​_dla​_kandydatów.docx 0.02MB
Załącznik nr 3 - Oświadczenie kandydata
27608​_Załacznik​_nr​_3​_-​_Oświadczenie​_kandydata.docx 0.02MB
Pierwsza publikacja:
21.02.2022 12:50 Lech Drożdżowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Grzegorz Markowski/Agnieszka Kołodziejczyk-Krzak
Praca stanowisko specjalisty służby leśnej 1.0 21.02.2022 12:50 Lech Drożdżowski