Tytuł/stanowisko: Nauczyciel języka polskiego

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi zatrudni nauczyciela języka polskiego na pełen etat (18/18) + 3 h ponadwymiarowe lub niepełny etat - do uzgodnienia.

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo
Termin składania aplikacji upłynął: 31-03-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Brak ofert kandydatek/kandydatów

Zatrudnienie od zaraz  na pełen etat (18/18) + 3 h ponadwymiarowe lub niepełny etat - do uzgodnienia, umowa na zastępstwo.

Sposób składania dokumentów

Osobiście w sekretariacie dyrektora – pokój nr 18 w godzinach 8.00 – 16.00 w zamkniętej kopercie lub wysłane pocztą z dopiskiem „Nabór na stanowisko nauczyciela języka polskiego”

Zakres obowiązków

Realizacja zajęć z języka polskiego w klasach IV i VII szkoły podstawowej oraz I klasy liceum (poziom rozszerzony), zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla cudzoziemców, realizacja innych zadań statutowych w szkole.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: łódzkie
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi

Wymagania

Kwalifikacje (zgodnie z § 11 Rozporządzenia Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1665)): posiada osoba, która ukończyła:

1) studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub

2) studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku, którego efekty uczenia się, o których mowa w ustawie z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, w zakresie wiedzy i umiejętności obejmują treści nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, wskazane w podstawie programowej określonej dla tego przedmiotu na odpowiednim etapie edukacyjnym, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub

3) studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku innym niż kierunek wymieniony w pkt 1, którego program umożliwiał uzyskanie efektów uczenia się odpowiadających wymaganiom ogólnym określonym w odpowiedniej podstawie programowej, oraz ukończyła studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość obsługi komputera (Internet, poczta elektroniczna, pakiet MS Office),
  • uprawnienia egzaminatora w zakresie egzaminu maturalnego z języka polskiego – (mile widziane),
  • odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista.

1.    wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - art. 221, § 1 Kodeksu Pracy (formularz do pobrania ze strony kwestionariusze osobowe)
2.    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, w tym dyplom uczelni wyższej,
3.    kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie przygotowania pedagogicznego,
4.    kopia aktu nadania stopnia awansu zawodowego z uzasadnieniem ( w przypadku kandydata z doświadczeniem pracy w szkole),
5.    kopie dokumentów potwierdzających dorobek zawodowy z zakresu nauczanego przedmiotu,
6.    aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego,
7.    orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań do pracy na zajmowanym stanowisku (jeżeli kandydat pozostaje w zatrudnieniu lub nie minęło 30 dni od jego ustania),
8.    ostatnie zaświadczenie o ukończeniu szkolenia BHP (jeśli kandydat je posiada).
9.    zaświadczenie ukończenia szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy ( jeśli kandydat je posiada).

Benefity

  • wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek stażowy

Pierwsza publikacja:
21.03.2023 15:42 Joanna Kapitułka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Agnieszka Kopczyńska
Oferta pracy - nauczyciel języka polskiego 2.0 01.06.2023 13:01 Joanna Kapitułka
Oferta pracy - nauczyciel języka polskiego 1.0 21.03.2023 15:42 Joanna Kapitułka