Sukces w Festiwalu Pianistycznym Alla Polacca
Informujemy, że uczennica naszej szkoły Maria Rudzka z klasy 3a otrzymała WYRÓŻNIENIE w V Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym "Alla Polacca".
Konkurs odbył się w dniach 28-29 maja 2026 r.
Marię przygotowała Pani Ewa Kamińska.
Gratulujemy!