Warsztaty florystyczne
8 czerwca w klasie 2b odbyły się wyjątkowe warsztaty florystyczne poprowadzone przez mamę jednej z uczennic. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły piękne kompozycje roślinne – „lasy w słoiku”.
Mamie serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i inspirujące zajęcia.
Efekty pracy zachwycają!