W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Młodzi Plastycy dla Ukrainy. Aukcja Charytatywna DESA Unicum

24.01.2023

Obraz przedstawiający pejzaż śląski w kolorach fioletowo-niebieskich

Mamy przyjemność i ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do licytacji prac Uczniów Państwowych Liceów Sztuk Plastycznych z Polski.

Aukcja charytatywna Młodzi Plastycy dla Ukrainy sygnowana jest przez Fundacja Rodziny Staraków / Spectra Edu. Chęć udziału i wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy wyraziło wielu młodych artystów z licznych szkół plastycznych z całej Polski!

W ofercie aukcji znajdują się prace malarskie i sztuka użytkowa zarówno uczniów jak i absolwentów liceów plastycznych. Nasza szkoła przekazała prace malarskie autorek: Monika Kaleta [ obraz „Pejzaż”, 2020 akryl/płótno, format 70 x 100 cm], Natalia Kaftan [ obraz „Oczekiwanie”, 2021 olej/płótno, format 50 x 70 cm, obraz „Poranek”, 2020 olej/płótno, format 60 x 80 cm], Karolina Dyduch  [ obraz „Odbicia”, 2018 płótno, format 80 x 60 cm], Klaudia Brawańska [ obraz „Hibernacja”, 2021 olej/płótno, format 70 x 50 cm], Pola Rusinek [ obraz „Katedra”, 2022 akryl/płótno, format 70 x 50 cm], Igor Żmudzki [ obraz „Kierunek Bytom”, 2022 olej/płótno, format 100 x 70 cm], Hanna Dębczak [ obraz „Spacer”, 2022 akryl/płótno, format 80 x 60 cm], Oliwia Łukawska [ obraz „Szkolne wspomnienia”, 2022 akryl/płótno, format 90 x 70 cm].

Nasza szkoła i Autorzy obrazów jednocząc siły pragną wesprzeć osoby poszkodowane w wyniku wojny w Ukrainie.

Zapoznaj się z ofertą prac młodych twórców i wesprzyj słuszną sprawę!

https://desa.pl/pl/aukcje-dziel-sztuki/mlodzi-plastycy-dla-ukrainy-aukcja-charytatywna/

{"register":{"columns":[]}}