Tytuł/stanowisko: Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości

Dyrektor Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Supraślu informuje, że poszukuje kandydatów do pracy

Wykształcenie: Wyższe (magister)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 14-06-2023

Informacje o ofercie

Stanowisko pracy: nauczyciel podstaw przedsiębiorczości

Wymiar etatu : 4/18

Ilość wolnych stanowisk : 1

Zakres obowiązków

Nauka przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: podlaskie
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Supraślu, Plac Kościuszki 1, 16-030 Supraśl

Wymagania

Niezbędne wymagania od kandydatów:
a) obywatelstwo polskie,
b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
c) niekaralność za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,
d) nieposzlakowana opinia,
e) kwalifikacje do nauczania w szkole artystycznej zgodne z rozporządzeniem MEN z dn. 1 sierpnia 2017 r., Dz.U. 2017 poz. 1575 z późn. zmianami.
f) doświadczenie zawodowe: mile widziany staż pracy na stanowisku o podobnych wymaganiach,
g) stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na w/w stanowisku,

Dodatkowe wymagania od kandydatów:
a) Umiejętność nawiązywania kontaktu oraz pracy w zespole,
b) Sumienność, uczciwość, samodzielność, punktualność, rzetelność.
c) Umiejętności niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku pracy

1. CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. 2018, poz.1000.

2. kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

3. kopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,

4. oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000 w celach przeprowadzenia naboru na w/w stanowisko,

5. oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku.

6. dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach przydatnych na w/w stanowisku (kopie: zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach).

Miejsce i termin złożenia dokumentów oraz informacje dodatkowe

Wymagane dokumenty należy przesłać na e-mail: sekretariat@plspsuprasl.pl lub w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

Nabór na stanowisko Nauczyciela podstaw przedsiębiorczości”, złożyć w sekretariacie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Supraślu, Pl. Kościuszki 1, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 czerwca 2023 r do godz. 12.00.

Oferty, które wpłyną niekompletne lub po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do rozmowy kwalifikacyjnej, zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej należy przedstawić oryginały wymaganych dokumentów.

Informacja o wyniku naboru będzie niezwłocznie zamieszczona na stronie Biuletynie Informacji Publicznej szkoły.

Nie odsyłamy dokumentów kandydatów. Nie odebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 7 dni od dnia rozstrzygnięcia naboru.

Ogłoszenie o wolnym stanowisku nauczyciel przedsiębiorczości
OGŁ​_O​_​_WOLNYM​_​_STAN​_n-l​_przedsiębiorczości.pdf 0.24MB
Pierwsza publikacja:
30.05.2023 13:44 Tomasz Izbicki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Monika Kurza
Oferta pracy: Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości 1.0 30.05.2023 13:44 Tomasz Izbicki