Powrót

34. Finał WOŚP - gramy razem do końca świata i o jeden dzień dłużej!

04.03.2026

Zdjęcie przedstawiające wykonawców, którzy zagrali koncert w galerii handlowej w Legnicy z okazji 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

🎶❤️ Z radością wspominamy nasz udział w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Mieliśmy zaszczyt wystąpić podczas koncertu zorganizowanego przez legnicki sztab WOŚP, którego celem była zbiórka środków na gastroenterologię dziecięcą. Jesteśmy ogromnie dumni, że nasze dzieci mogły dołożyć swoją cegiełkę do tak ważnej inicjatywy — grając na rzecz diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych. ❤️

Z całego serca dziękujemy:
✨ wszystkim naszym wspaniałym wykonawcom — za talent, zaangażowanie i wielkie serca,
🎹 panu Szymonowi Grabowi — za profesjonalny akompaniament,
👏 panu Andrzejowi Widzowi — za wsparcie i obecność,
🚗 Rodzicom — za pomoc w dowiezieniu dzieci i nieustanne wsparcie,
💐 oraz dla Pani Katarzyny Odrowskiej z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy — za zaproszenie i zaufanie.

Podczas 34. Finału WOŚP (25.01.2026) udało się zebrać zawrotną kwotę ponad 183 milionów złotych! To pokazuje, jak wielką moc ma wspólne działanie i dobre serca.

Gramy razem do końca świata i o jeden dzień dłużej! ❤️🎶

Zdjęcie przedstawiające podziękowanie za udział szkoły w 34. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podziękowanie zawiera następującą treść: "W imieniu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dziękujemy za udział w 34. Finale, który pokazał, że, drodzy Rodacy i wszyscy przyjaciele biorcy udział w Finale, razem możemy zrobić bardzo, bardzo dużo. Nasze granie jest skuteczne, mega energetyczne, mądre, wzruszające, a przede wszystkim takie od serca! Trwa to już tyle lat, pomimo wichrów, huraganów, burz i trzęsień ziemi. Robimy swoje i jest to największa siła napadowa naszego bycia ze sobą. Jest konkretem, a my wiemy, jak ten konkret zagospodarować w postaci zakupów najlepszego sprzętu medycznego. Koniec stycznia to dla nas, Fundacji, początek wszystkich działań zamieniających Wasze zaangażowanie w dotykalną pomoc, która trafia do szpitali w całej Polsce. Wasza pomoc to także codzienność naszych programów medycznych i edukacyjnych, które dzięki temu wsparciu mogą bez żadnych problemów funkcjonować. Dziękujemy za tą niesamowitą mobilizację, a my ze swojej strony po raz kolejny pokażemy Wam, jak każdą chwilę tego Waszego grania z nami zamienić w coś fantastycznie dobrego. Dziękujemy z całego serca!".

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}