Tytuł/stanowisko: Nauczyciel podstaw rytmiki

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Arno Kanta w Działdowie zatrudni od 1 września 2023 r. nauczyciela podstaw rytmiki

Wykształcenie: Wyższe (licencjat, inżynier)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Termin składania aplikacji upłynął: 20-06-2023

Zatrudnienie od dnia 1 września 2023 r. w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków

Nauka podstaw rytmiki.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Arno Kanta w Działdowie, ul. Grunwaldzka 3, 13-200 Działdowo

Wymagania

Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, specjalność - rytmika,

Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 3 września 2021 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli szkół artystycznych i placówek artystycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 954, 2116)

Spełnienie warunków określonych w art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2021 r. poz. 1762 oraz z 2022 r. poz. 935, 1116, 1700, 1730)

Wymagane dokumenty

Benefity

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • dodatek stażowy
  • dodatek motywacyjny
  • świadczenia socjalne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Pierwsza publikacja:
28.04.2023 15:41 Natalia Zdunek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Piotr Nowakowski
Oferta pracy: Nauczyciel podstaw rytmiki 1.0 28.04.2023 15:41 Natalia Zdunek