Tytuł/stanowisko: Woźny

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Arno Kanta w Działdowie zatrudni pracownika na stanowisku woźny.

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 05-05-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Praca fizyczna związana z dbaniem o infrastrukturę budynku szkoły

Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy:  1

Zakres obowiązków

  • dbałość o ład i porządek oraz higienę na terenie wszystkich pomieszczeń szkolnych,
  • opieka nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, łącznie ze sprzętem p.poż.
  • wykonywanie drobnych napraw stolarskich, hydraulicznych,
  • nadzorowanie ruch uczniów oraz osób przebywających w szkole,
  • dbałość o porządek na terenie przy budynku szkoły, usuwanie liści, w okresie zimowym dbałość o drożność wjazdu i wejścia głównego,
  • obsługa techniczna imprez i uroczystości (nagłośnienie, wystrój pomieszczeń, wywieszanie flag).

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Arno Kanta w Działdowie, ul. Grunwaldzka 3, 13-200 Działdowo

Wymagania

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

  • posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych,
  • nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne,
  • sumiennie wykonuje powierzone obowiązki,
  • jest dyspozycyjna, odpowiedzialna i cierpliwa,
  • ma życzliwe podejście do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym,
  • posiada umiejętności stolarskie,
  • potrafi dobrze organizować swoją pracę.

  • życiorys zawodowy (CV z opisem przebiegu doświadczenia zawodowego)- podpisany przez kandydata,
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Materiały

Klauzula informacyjna
Klauzula​_RODO.pdf 0.33MB
Pierwsza publikacja:
28.04.2023 15:40 Natalia Zdunek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Piotr Nowakowski
Oferta pracy: Woźny 2.0 10.05.2023 15:53 Natalia Zdunek
Oferta pracy: Woźny 1.0 28.04.2023 15:40 Natalia Zdunek