Recital pianistyczny Bartosza Droździka
22.05.2026
22 maja 2026 r. odbył się recital fortepianowy Bartosza Droździka, absolwenta naszej szkoły z klasy pana Marcina Mrozek-Gliszczyńskiego. Bartek obecnie kształci się w klasie dyplomowej pani Alicji Wieczorek w Szkole Muzycznej II stopnia w Gdańsku Wrzeszczu. W jego wykonaniu usłyszeliśmy rewelacyjnie wykonany program egzaminu dyplomowego.