Powrót

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

flecistka z akompaniującą nauczycielką

Kolorowo, radośnie i bez barier – tak 22 maja 2026 w Kole odbył się “ Dzień Godności Osoby
z Niepełnosprawnością Intelektualną”. Uroczystość rozpoczęła się występami na
sali widowiskowej Domu Kultury. Podczas gali na scenie wystąpili uczestnicy Ośrodka
Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz
uczniowie naszej szkoły jako zaproszeni goście. Nasze dziewczyny i muzyka klasyczna,
jaką zaprezentowały zostały bardzo serdecznie przyjęte przez publiczność. A były to: Zosia
Paluszkiewicz, Zosia Misiak, Tosia Małecka, Łucja Baryła oraz Tosia Szczesiak. Uczennicom
towarzyszyła na fortepianie p. Maja Gralińska.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}