Koncert „Śpiewaj, gdy las się zieleni”
16.06.2026
🎶🌿 Koncert „Śpiewaj, gdy las się zieleni”
Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy koncert pt. „Śpiewaj, gdy las się zieleni”, który odbędzie się w najbliższym czasie.
📅 18 czerwca
🕔 godz. 17:00
Koncert ten odbył się już dwa lata temu i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. W tym roku wracamy do niego ponownie, prezentując bogaty program muzyczny w wykonaniu naszych uczniów.
🎤 Wystąpią:
• Chór szkolny – przygotowanie: mgr Iryna Rengach
• Akompaniament przy fortepianie: mgr Dorota Kuryło
oraz uczniowie klas: trąbki, fortepianu, saksofonu, skrzypiec i gitary
przygotowani przez nauczycieli:
mgr Macieja Kończaka, mgr Dorotę Kuryło, mgr Wiktora Murawskiego,
mgr Wiesława Orłowskiego, mgr Olenę Ostrolutską, mgr Paulinę Ostrowską, mgr Lidię Przyłęcką oraz mgr Irynę Rengach.
🎹 Akompaniament:
mgr Dorota Kuryło, mgr Iryna Rengach
Serdecznie zapraszamy na koncert! 🎶🌿