W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Warsztaty Akordeonowe z Pawłem Janasem - 3 listopada 2025 r.

03.11.2025

Paweł Janas w otoczeniu sprzętu elektronicznego i akordeonu, promujący dwudniowe warsztaty akordeonowe w Przeworsku w dniach 3-4 listopada 2025. Plakat informuje o wykładzie "Współczesny akordeonista: Artysta i przedsiębiorca" oraz koncercie "BUTTONHACKER".

W dniach 3-4 listopada 2025 w Oranżerii Pałacu Lubomirskich w Przeworsku, dzięki uprzejmości Muzeum w Przeworsku, gościliśmy wyjątkowego artystę - Pawła Janasa.

W ramach spotkania odbył się wykład: „Współczesny akordeonista: artysta i przedsiębiorca”.

Paweł Janas przedstawił, jak łączyć grę na instrumencie z efektywnym zarządzaniem własną karierą muzyczną. Niewątpliwie była to cenna lekcja dla wszystkich młodych muzyków.

Olbrzymią dawkę emocji dostarczył słuchaczom koncert naszego gościa po tytułem BUTTONHACKER! 

Paweł Janas udowodnił, że akordeon to instrument przyszłości. Wykonał swoje kompozycje charakteryzujące się szeroką dynamiką, żywiołowością i bogatą harmonią, które zatarły granice między muzyką klasyczną, współczesną i improwizowaną.

Uczniowie akordeonu, którzy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i koncercie, z pewnością wyjechali z nową dawką motywacji i inspiracji do eksperymentowania ze swoim instrumentem.
 

Dziękujęmy naszemu gościowi za ogromną dawkę inspiracji i mnóstwo pięknych dźwięków!

Wydarzenie odbyło się dzięki nieocenionej współpracy Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo - Parkowy

  • Termin: 3 Listopada 2025
  • godz. 15:00 - Wykład na temat: Współczesny akordeonista: artysta i przedsiębiorca
  • godz. 17:00 - Koncert solowy Pawła Janasa
  • Lokalizacja: Oranżeria Pałacu Lubomirskich w Przeworsku

Materiały

Warsztaty akordeonowe z Pawłem Janasem - 3 listopada 2025
{"register":{"columns":[]}}