Sukcesy na konkursie dla instrumentów dętych "Hedumek"
24.06.2026
W maju odbył się III Ogólnopolski Konkurs Instrumentow Dętych dla uczniów szkół I stopnia „Hedumek”. W konkursie tym wzięło kilkoro naszych uczniów. Wszystkie odniosły sukcesy:
Izabela Pierzchalska flet 3 miejsce
Idą Gierszewska flet 3 miejsce
Julia Piwnicka flet wyróżnienie
Wojciech Pawela flet wyróżnienie
Alicja Łyskawa trąbka wyróżnienie
Michalina Ciesielska trąbka wyróżnienie
Igor Wesołowski trąbka wyróżnienie
Fleciści pracują pod kierunkiem pani Anny Zgółki-Downar natomiast trębaczy przygotowal do konkursu pan Sławomir Framski. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów po zasłużonym wakacyjnym odpoczynku.