Trębacze na warsztatach "Mistrzowie dźwięku"
17.06.2026
W dniu 8 czerwca nasze uczennice Michalina Ciesielska i Alicja Łyskawa wraz z nauczycielem panem Sławomirem Framskim uczestniczyli w warsztatach „Mistrzowie dźwięku”.
Warsztaty zorganizowane w POSM II st w Poznaniu przez Fundacje im. prof T. Zgółki i finansowane przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu przeznaczone były dla trębaczy. Bardzo cenne uwagi na indywidualnych lekcjach przekazywał prof. Akademii Muzycznej pan Damian Kurek.
Zachęcał również w swoim krótkim wykładzie do regularnego ćwiczenia. Dziewczyny wróciły naładowane energią i nowymi silami do grania.