Powrót

Trębacze na warsztatach "Mistrzowie dźwięku"

17.06.2026

kilkunastoosobowa grupa dzieci i kilku dorosłych stojących na scenie, obok fortepian. Dzieci trzymają trąbki. Za nimi drewniana ściana.

W dniu 8 czerwca nasze uczennice Michalina Ciesielska i Alicja Łyskawa wraz z nauczycielem panem Sławomirem Framskim uczestniczyli w warsztatach „Mistrzowie dźwięku”. 
Warsztaty zorganizowane w POSM II st w Poznaniu przez Fundacje im. prof T. Zgółki i finansowane przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu przeznaczone były dla trębaczy. Bardzo cenne uwagi na indywidualnych lekcjach przekazywał prof. Akademii Muzycznej pan Damian Kurek. 
Zachęcał również w swoim krótkim wykładzie do regularnego ćwiczenia. Dziewczyny wróciły naładowane energią i nowymi silami do grania.

{"register":{"columns":[]}}