W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

XXIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

XXIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
2025-04-14 10:00
2025-04-15 20:00

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie, Sochaczew ul. Bartosza Głowackiego 2 Sala Koncertowa
  • KIEDY

    14 kwietnia 2025 (poniedziałek) - 15 kwietnia 2025 (wtorek)

    godz 10:00 - 20:00

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie

    Sochaczew ul. Bartosza Głowackiego 2

    Sala Koncertowa

Na górze plakatu zdjęcie fragmentu fletu, na środku napis: XXIII Ogólnopolskie Wiosenny Festiwal Fletowy, 14-15 kwietnia 2025 r.
Poniżej informacje: Organizatorzy: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Sochaczewie, Stowarzyszenie Przyjaciół PSM I i II st. w Sochaczewie.
W prawym dolnym rogu trójkątne zdjęcie szkoły muzycznej w Sochaczewie. Na dolnym pasku logotypy sponsorów i patronatów medialnych

Zapraszamy wszystkich miłośników fletu na XXIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy, który odbywa się w dniach 14-16 kwietnia 2025 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Sochaczewie.

Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sochaczewie i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie.

Sponsorami nagród są:
- Sklep Muzyczny "Pasja"
- Alec Music Atelier Fletowe

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}