Tytuł/stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Strzelinie oferuje pracę dla pracownika administracyjnego na stanowisku specjalista ds. administracyjnych docelowo na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 15-03-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

3/4 etatu (30 godzin zegarowych pracy tygodniowo) od dnia 1 kwietnia 2023 r.

Zakres obowiązków

- kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników szkoły;

- przygotowanie od strony formalno-prawnej dokumentów dot. zatrudnienia pracowników oraz przebiegu ich pracy (m. in. umowy, delegacje, doskonalenie zawodowe, awans zawodowy, urlopy, zwolnienia lekarskie, medycyna pracy, ubezpieczenia społeczne, szkolenia BHP);

- naliczanie i sporządzanie list płac miesięcznych dla wszystkich pracowników szkoły (m. in. zgodność z dokumentacją księgową, rozliczenia PIT, ZUS, L4, świadczeń socjalnych, nagród, potrąceń pensji, ekwiwalentów, zasiłków, odpraw emerytalnych, jubileuszy, dokumentacja rent, emerytur itp.);

- kontrola i ewidencja obecności pracowników szkoły, w tym rozliczanie nadgodzin;

- obsługa szkolnych elektronicznych programów ds. kadr i płac;

- obsługa programu ZUS (Płatnik oraz platformy ZUS PUE), SIO, PFRON, PPK, sprawozdań GUS, ZFŚS;

- współpraca z kontrahentami szkoły, w tym obsługa umów i kontaktów dot. mediów, RODO, BHP i informatyki,

- zajmowanie się obiegiem faktur we współpracy z pracownikiem ds. księgowości;

- prowadzenie inwentaryzacji;

- pomoc w realizacji zamówień publicznych;

- bieżące zapoznawanie się ze zmianami prawnymi w zakresie swojej pracy.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Jana Pawła II 25, 57-100 Strzelin

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie z posiadanym doświadczeniem na podobnym stanowisku;

- dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ustawy Karta Nauczyciela, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS, przepisów oświatowych;

- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w tym obsługi programów związanych z kadrami i płacami;

- doskonała znajomość języka polskiego;

- pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania w pełni z praw publicznych.

CV, list motywacyjny, kserokopie lub skan dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie.

Warunki naboru: weryfikacja ofert pod kątem spełnienia wymagań formalnych oraz rozmowa kwalifikacyjna. Szkoła zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Tryb składania dokumentów

Oferty na ww. stanowisko pracy można przekazać:

- w wersji elektronicznej na adres mailowy: dyrektor@psmstrzelin.pl

- w wersji papierowej za pomocą poczty na adres:
   Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Strzelinie
   ul. Jana Pawła II 25
   57-100 Strzelin
   z dopiskiem na kopercie: „specjalista ds. administracyjnych".

Pierwsza publikacja:
01.03.2023 10:33 Karol Woźniak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Karolina Figiel
Oferta pracy: specjalista ds. administracyjnych 3.0 27.03.2023 10:04 Karol Woźniak
Oferta pracy: specjalista ds. administracyjnych 2.0 06.03.2023 17:28 Karol Woźniak
Oferta pracy: specjalista ds. administracyjnych 1.0 01.03.2023 10:33 Karol Woźniak