Nasz kwartet walczy o Nagrodę Publiczności - trwa głosowanie!
13.06.2026
Od 9 do 18 czerwca br. trwa głosowanie na Nagrodę Publiczności w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego „REZONANS”.
Naszą szkołę reprezentuje Kwartet Saksofonowy w składzie:
Oskar Maraj – saksofon sopranowy
Aurelia Kopiec – saksofon altowy
Emilia Fic – saksofon tenorowy
Fabian Czaja – saksofon barytonowy
Zespół przygotowany przez Pana Zbigniewa Mikuszewskiego ma szansę zdobyć Nagrodę Publiczności, dlatego zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów oraz wszystkich sympatyków szkoły do oddania głosu i wsparcia naszych młodych muzyków.
Aby zagłosować, należy wysłać wiadomość SMS pod numer 73480 o treści:
TYP.REH1.5
Głosowanie trwa do 18 czerwca, a każdy oddany głos przybliża naszych reprezentantów do zdobycia Nagrody Publiczności.
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i życzymy naszym muzykom powodzenia!
Zachęcamy również do wysłuchania konkursowego nagrania: