Powrót

Nasz kwartet walczy o Nagrodę Publiczności - trwa głosowanie!

13.06.2026

Baner w ciepłej kolorystyce brązów, złota i czerni przedstawia czworo młodych muzyków stojących obok siebie z saksofonami na tle rozmytego, świetlistego obrazu instrumentów dętych. Dwie osoby ubrane są w ciemne stroje, a dwie w białe koszule. Baner nie zawiera napisów ani logotypów, a głównym elementem kompozycji są muzycy i połyskujące złote saksofony.

Od 9 do 18 czerwca br. trwa głosowanie na Nagrodę Publiczności w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego „REZONANS”.

Naszą szkołę reprezentuje Kwartet Saksofonowy w składzie:
Oskar Maraj – saksofon sopranowy
Aurelia Kopiec – saksofon altowy
Emilia Fic – saksofon tenorowy
Fabian Czaja – saksofon barytonowy

Zespół przygotowany przez Pana Zbigniewa Mikuszewskiego ma szansę zdobyć Nagrodę Publiczności, dlatego zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów oraz wszystkich sympatyków szkoły do oddania głosu i wsparcia naszych młodych muzyków.

Aby zagłosować, należy wysłać wiadomość SMS pod numer 73480 o treści:

TYP.REH1.5

Głosowanie trwa do 18 czerwca, a każdy oddany głos przybliża naszych reprezentantów do zdobycia Nagrody Publiczności.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i życzymy naszym muzykom powodzenia!

Zachęcamy również do wysłuchania konkursowego nagrania:

Wideo

{"register":{"columns":[]}}