W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Żegnamy Magdalenę Prejsnar-Wąsacz

03.07.2025

Baner przedstawia pojedynczą, płonącą świecę żałobną ustawioną centralnie na ciemnym, niemal czarnym tle. Płomień świecy jest wyraźny i jasny, w odcieniach bieli, żółci i pomarańczu, co kontrastuje z otaczającą go ciemnością, symbolizując ciszę, zadumę i pamięć. Wosk świecy ma barwę ciemnożółtą, a knot jest lekko zakrzywiony i rozżarzony u podstawy płomienia. Baner nie zawiera tekstu, a jego stonowana kolorystyka i kompozycja nadają mu uroczysty, refleksyjny charakter – odpowiedni do zastosowań związanych z żałobą, wspomnieniem czy upamiętnieniem.

Nekrolog w czarno-białej kolorystyce, otoczony podwójną ramką, utrzymany w eleganckim i poważnym stylu. Po lewej stronie znajduje się grafika krzyża z ukrzyżowanym Chrystusem i motywem kwiatowym. Po prawej stronie umieszczony jest tekst pożegnalny z symbolem „ŚP” w wieńcu laurowym na górze. Treść informuje o śmierci Magdaleny Prejsnar-Wąsacz – długoletniej nauczycielki Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Zygmunta Mycielskiego w Strzyżowie. Nekrolog wyraża pamięć o zmarłej jako osobie oddanej edukacji muzycznej wielu pokoleń młodych artystów. Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich składają: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, Pracownicy i Uczniowie szkoły. Całość utrzymana jest w formalnym, uroczystym tonie.

{"register":{"columns":[]}}