Tytuł/stanowisko: stanowisko pracy: osoba sprzątająca

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sycowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: osoba sprzątająca 1 wakat

Wykształcenie: Podstawowe
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 29-03-2024

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Wymiar pracy- 0,3 etatu (w godzinach dopołudniowych) od 2 kwietnia 2024 r.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku, którego dotyczy nabór zobowiązana będzie między innymi:

a) sprzątanie codzienne:

  • sprzątanie sal i korytarzy po zakończeniu  zajęć lekcyjnych

  • wietrzenie pomieszczeń

  • odkurzanie wykładziny dywanowej, zamiatanie i mycie podłóg, mycie ławek, stołów, krzeseł. szaf, parapetów i tablic

  • opróżnianie koszy wg zasad segregacji odpadów

  • mycie, szorowanie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń higieniczno-sanitarnych

  • podlewanie kwiatów i ich pielęgnacja

  • po zakończeniu sprzątania zamykanie okien i drzwi pomieszczeń szkolnych, sprawdzanie kurków wodociągowych i wyłączanie świateł oraz zamykanie budynku szkoły po zakończeniu zajęć lekcyjnych

b) sprzątanie okresowe:

  • mycie okien

  • doszorowywanie podłóg

  • dokładne czyszczenie ławek, stołów, szaf, półek, drzwi, lamp itd.

c) piecza nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu szkolnego- w przypadku awarii urządzeń i sprzętu- natychmiastowe zgłaszanie przełożonym

d) wykonywanie innych czynności służbowych wynikających z potrzeby szkoły, zleconych przez dyrektora lub osobę do tego upoważnioną

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sycowie, ul. Waryńskiego 2a, 56-500 Syców

Wymagania

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie powinna spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie minimum podstawowe

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz publicznych

  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku

Osoby ubiegające się o zatrudnienie powinny złożyć CV i podanie o pracę.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres szkoły: Państwowa Szkoła Muzyczna I

stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sycowie, ul. L. Waryńskiego 2A, 56-500 Syców, z dopiskiem „Nabór Osoba Sprzątająca” w terminie do 29 marca 2024 roku.

Benefity

Wynagrodzenie zasadnicze: 1.300,00 zł brutto

Pierwsza publikacja:
22.09.2023 18:59 Łukasz Nowicki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Edyta Szostak-Kirzyc
Nabór na wolne stanowisko pracy: osoba sprzątająca 4.0 08.04.2024 11:41 Łukasz Nowicki
Nabór na wolne stanowisko pracy: osoba sprzątająca 3.0 18.03.2024 18:25 Łukasz Nowicki
Nabór na wolne stanowisko pracy: osoba sprzątająca 2.0 16.10.2023 18:13 Łukasz Nowicki
Nabór na wolne stanowisko pracy: osoba sprzątająca 1.0 22.09.2023 18:59 Łukasz Nowicki