Powrót

Dzień Patrona 2026 - warsztaty tańca ludowego

19.02.2026

Grupa dzieci i młodzieży stoi w kręgu w przestronnej sali z drewnianą podłogą uczestnicząc w zajęciach ruchowych prowadzonych przez instruktorkę stojącą pośrodku. Na podłodze w centrum leży miotła upleciona z gałązek.

Katarzyna Nowicka - Rynkiewicz - taniec ludowy

W drugim dniu obchodów Święta Patrona naszej Szkoły tj. 19.02.2026 r.  odbyły się warsztaty tańców i zabaw tradycyjnych.
Prowadziła je Katarzyna Nowicka-Rynkiewicz, którą dobrze znamy z poprzednich edycji ☺️
Tego dnia nasza aula wypełniła się śmiechem i wspólną radością z odkrywania tradycji.
Uczniowie wraz z nauczycielami z ogromnym zaangażowaniem przyswajali wszystkie kroki, udało nam się wykonać kilka naprawdę trudnych figur! 💪
To był czas, kiedy tradycje znane nam z książek i opowieści ożyły, łącząc pokolenia w miłej, rodzinnej atmosferze.
Szczególne podziękowania dla Katarzyny Nowickiej-Rynkiewicz, dzięki której oba dni Święta Patrona były wyjątkowym czasem pełnym wrażeń i radości.
Dziękujemy też wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.
🧡💜💚💛❤️
FOTORELACJĘ Z TEGO WYDARZENIA MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}