Powrót

Brawa dla skrzypaczki

01.06.2026

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły - Sophie Mytnik (klasa skrzypiec Anny Krupy) - uzyskała II miejsce na VI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Gloria Artis” w Wiedniu. Konkurs odbywał się w formule on-line. Uczennicy akompaniował Przemysław Bereziuk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Białe tło, czarne litery. W dolnej części logotypy konkursu.

Uczennicy akompaniował Przemysław Bereziuk.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

{"register":{"columns":[]}}