Brawa dla skrzypaczki
01.06.2026
Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły - Sophie Mytnik (klasa skrzypiec Anny Krupy) - uzyskała II miejsce na VI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Gloria Artis” w Wiedniu. Konkurs odbywał się w formule on-line. Uczennicy akompaniował Przemysław Bereziuk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Uczennicy akompaniował Przemysław Bereziuk.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!