Powrót

Koncert kolęd

Koncert kolęd
2026-01-18 18:30
 

Kościół św. Bonifacego, Zgorzelec E. Plater 9 
  • KIEDY

    18 stycznia 2026 (niedziela)

    godz 18:30

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Kościół św. Bonifacego

    Zgorzelec E. Plater 9

W niedzielny wieczór 18 stycznia o godz. 18.30 w Kościele św. Bonifacego w Zgorzelcu odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru i Orkiestry Kameralnej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu pod dyrekcją Przemysława Mazurka. To będzie wyjątkowy koncert z Państwa udziałem!

Czarne tło, białe litery. W lewym dolnym rogu logotypy PSM i Parafii św. Bonifacego, w prawym obraz Maryi z Dzieciątkiem i aniołami.

W Kościele Św. Bonifacego zaśpiewa Chór dziecięcy i młodzieżowy, który został przygotowany przez Przemysława Mazurka. Usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy oraz pastorałki w różnorodnych opracowaniach: z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej i z towarzyszeniem organowym Przemysława Chałupki. Koncert poprowadzi Dorota Barczyk. Koncert odbywa się w ramach projektu "Muzyka dla Zgorzelca" dofinansowanego z budżetu Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Miasta Zgorzelec, Gminy Zgorzelec, Powiatu Zgorzeleckiego oraz Zgorzeleckiego Towarzystwa Muzycznego.

Zapraszamy niezawodną zgorzelecką publiczność do aktywnego uczestnictwa w koncercie! Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

 

{"register":{"columns":[]}}