Rok szkolny 2023/2024
Serdecznie Gratulujemy !!!
Adriana Tsyhanyuk (kl.IV c4/PSM II st.) - klasa śpiewu Klaudii Woźniak-Wawrzyńskiej
Wyróżnienie
III Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Józefa Świdra - Czechowice-Dziedzice, 28-30 września 2023
Katarzyna Judzińska (kl.IV c4/PSM II st.) - klasa śpiewu Klaudii Woźniak-Wawrzyńskiej
Finalistka
IIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka, Otrębusy - Karolin, 8-14 października 2023
Adriana Tsyhanyuk (kl.IV c4/PSM II st.) - klasa śpiewu Klaudii Woźniak-Wawrzyńskiej
Finalistka
IIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka, Otrębusy - Karolin, 8-14 października 2023
Dzianis Pashkouski (kl. III c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Natalii Nesterivskiej
Wyróżnienie w grupie III
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny i Kameralny im. Marii Szymanowskiej i Karola Kurpińskiego, Kutno 6-10 listopada 2023
Adriana Tsyhanyuk (kl.IV c4/PSM II st.) - klasa śpiewu Klaudii Woźniak-Wawrzyńskiej
Wyróżnienie
Ogólnopolski Festiwal Wokalny im. Marii Stankowej - Olsztyn, 17-19 listopada 2023
Hanna Krzyśków (kl. IIIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
II Miejsce w kategorii A
I Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Online Wrocław Con Corde - Wrocław, 30 listopada 2023
Dzianis Pashkouski (kl. III c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Natalii Nesterivskiej
Wyróżnienie w grupie II
XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im.Tadeusza Szeligowskiego - Poznań, 1-2 grudnia 2023
Ada Lickindorf (kl. IIIc6/PSM II st.) - klasa skrzypiec Iwony Wasiak
Wyróżnienie w grupie II oraz Nagroda specjalna ufundowana przez ARTE -
Stowarzyszenie Współpracy z PSM I i II st. w Zielonej Górze dla najlepszego uczestnika z Zielonej Góry
44 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera - Zielona Góra, 3 grudnia 2023
Aleksandra Mandryk (kl. Vc6/PSM II st.) - klasa skrzypiec Iwony Wasiak
Wyróżnienie w grupie III oraz Nagroda specjalna ufundowana przez ARTE –
Stowarzyszenie Współpracy z PSM I i II st. w Zielonej Górze dla najlepszego uczestnika z Zielonej Góry
44 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera - Zielona Góra, 3 grudnia 2023
Krystyna Szołtek (kl. Vc6/PSM II st.) - klasa skrzypiec Leszka Kucharuka
Wyróżnienie w grupie III oraz Nagroda specjalna ufundowana przez ARTE –
Stowarzyszenie Współpracy z PSM I i II st. w Zielonej Górze dla najlepszego uczestnika z Zielonej Góry
44 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera - Zielona Góra, 3 grudnia 2023
Anna Kibała (kl. VIc6/PSM II st.) - klasa skrzypiec Iwony Wasiak
Wyróżnienie w grupie III oraz Nagroda specjalna ufundowana przez ARTE –
Stowarzyszenie Współpracy z PSM I i II st. w Zielonej Górze dla najlepszego uczestnika z Zielonej Góry
44 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera - Zielona Góra, 3 grudnia 2023
Aleksandra Konieczna (kl.VI c6/PSM I st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Tofilskiej
Wyróżnienie w grupie III
VIII Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów w ramach Festiwalu Forte - Poznań, 3 grudnia 2023
Julia Świetlik (kl. IV c4/PSM I st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Tofilskiej
Wyróżnienie w grupie III
VIII Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów w ramach Festiwalu Forte - Poznań, 3 grudnia 2023
Patrycja Niechcielska (kl.VI c6/PSM I st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Tofilskiej
Wyróżnienie w grupie III
VIII Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów w ramach Festiwalu Forte - Poznań, 3 grudnia 2023
Zofia Smreczak (kl.II c6/PSM II st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Tofilskiej
Wyróżnienie w grupie IV
VIII Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów w ramach Festiwalu Forte - Poznań, 3 grudnia 2023
Hanna Krzyśków (kl. IIIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
II Nagroda w kategorii I
VIII Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy im. Piotra Janowskiego - Grudziądz, 15-16 grudnia 2023
Aleksandra Wójtowicz (kl. V c6/PSM II st.) – klasa gitary Jarosława Lewandowskiego
wyróżnienie w grupie V
VIII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Oleśnica, 13 stycznia 2024
Wojciech Pietrzak (kl. II c6/PSM I st.) – klasa gitary Witolda Nowickiego
wyróżnienie w grupie I
VIII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Oleśnica, 13 stycznia 2024
Kryspin Sozański (kl. IVc6/PSM I st.) – klasa gitary Hanny Kowalik
I miejsce
XXI Ogólnopolski Karnawałowy Konkurs Gitarowy - Skarżysko Kamienna, 26 stycznia 2024
Alicja Ciszak (kl. Vc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
Wyróżnienie w grupie III
I Ogólnopolski Konkurs „Dźwiękowe Odkrycia” – Poznań, 29 lutego 2024
Aleksandra Konieczna (kl.VI c6/PSM I st.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Tofilskiej
Wyróżnienie w grupie III
I Ogólnopolski Konkurs "Dźwiękowe odkrycia" - Poznań, 29 lutego 2024
Julia Świetlik (kl.IV c4/PSM Ist.) - klasa skrzypiec Małgorzaty Tofilskiej
Wyróżnienie w grupie III
I Ogólnopolski Konkurs "Dźwiękowe odkrycia" - Poznań, 29 lutego 2024
Hanna Krzyśków (kl. IIIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
I Nagroda w grupie II
I Ogólnopolski Konkurs „Dźwiękowe Odkrycia” – Poznań, 29 lutego 2024
Hanna Grelowska (kl. IIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
I Nagroda w grupie I
I Ogólnopolski Konkurs „Dźwiękowe Odkrycia” – Poznań, 29 lutego 2024
Maksymilian Sobierajski (kl. IIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
I Nagroda w grupie I
I Ogólnopolski Konkurs „Dźwiękowe Odkrycia” – Poznań, 29 lutego 2024
Zofia Grelowska (kl. II c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Marii Kuny
Tytuł Czarodzieja Fortepianu w grupie I
XIV Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany Fortepian” - Zielona Góra, 23.03.2024 r.
Mateusz Rosiński (kl. II c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Renaty Lato
Wyróżnienie I stopnia w grupie I
XIV Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany Fortepian” - Zielona Góra, 23.03.2024 r.
Milana Buhaienko (kl. II c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Marii Kuny
Wyróżnienie II stopnia w grupie I
XIV Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany Fortepian” - Zielona Góra, 23.03.2024 r.
Natalia Wierzbicka (kl. II c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Iwony Ochniowskiej
Wyróżnienie II stopnia w grupie I
XIV Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany Fortepian” - Zielona Góra, 23.03.2024 r.
Bartłomiej Grabowski (kl. II c4/PSM I st.) - klasa fortepianu Iwony Ochniowskiej
Tytuł Czarodzieja Fortepianu w grupie II
XIV Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany Fortepian” - Zielona Góra, 23.03.2024 r.
Gabriela Grzybek (kl. III c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Renaty Pawłowskiej
Tytuł Czarodzieja Fortepianu w grupie II
Nagroda Specjalna dla Osobowości Konkursu
XIV Prezentacje Pianistyczne Najmłodszych „Zaczarowany Fortepian” - Zielona Góra, 23.03.2024 r.
Adam Siwka (kl. II c6/PSM I st.) – klasa gitary Jarosława Lewandowskiego
I miejsce w grupie I
XIV Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy - Szczecin, 23 - 24.03.2024 r.
Kryspin Sozański (kl. IV c6/PSM I st.) – klasa gitary Hanny Kowalik
I miejsce w grupie II
XIV Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy - Szczecin, 23 - 24.03.2024 r.
Hanna Krzyśków (kl. IIIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
II miejsce w grupie II
IX Lubuski Konkurs Skrzypcowy – Gorzów Wlkp, 25 marca 2024 r.
Hanna Grelowska (kl. IIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
Wyróżnienie w grupie I
III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich – Międzyrzecz, 25.03.2024 r.
Maksymilian Sobierajski (kl. IIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
Wyróżnienie II st. w grupie I
III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich – Międzyrzecz, 25.03.2024 r.
Paulina Irzykowska (kl. Ic4/PSM I st.) – klasa altówki Katarzyny Wietrenko - Tumińskiej
Wyróżnienie II st. w grupie I
III Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich – Międzyrzecz, 25.03.2024 r.
Dzianis Pashkouski (kl. III c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Natalii Nesterivskiej
III miejsce w grupie I
XVIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej, Płock, 25 - 26.03.2024 r.
Aleksandra Wójtowicz (kl. V c6/PSM II st.) – klasa gitary Jarosława Lewandowskiego
III miejsce w grupie V
XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - Kłodzko, 5 – 7.04.2024 r.
Wojciech Pietrzak (kl. II c6/PSM I st.) – klasa gitary Witolda Nowickiego
wyróżnienie w grupie I
XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - Kłodzko, 5 – 7.04.2024 r.
Dzianis Pashkouski (kl. III c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Natalii Nesterivskiej
Tytuł Laureata w grupie I
XIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny - "Za Kotarą", Leszno, 15.04.2024 r.
Hanna Grelowska (kl. II c6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
I miejsce w grupie I
IX Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy – Pyrzyce, 22-23.04.2024 r.
Maksymilian Sobierajski (kl. IIc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
I miejsce w grupie I
IX Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy – Pyrzyce, 22-23.04.2024 r.
Alicja Ciszak (kl. Vc6/PSM I st.) – klasa skrzypiec Krzysztofa Kowalika
II miejsce w grupie III
IX Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy – Pyrzyce, 22-23.04.2024
Wyróżnienie w grupie II
XVII Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych - Wrocław, 25-26.04.2024r.
Zuzanna Tatarzyńska (kl. IV c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Renaty Pawłowskiej
I miejsce w grupie I
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Felicja Breteau (kl. IV c6/PSM I st.) - klasa fortepianu Renaty Pawłowskiej
II miejsce w grupie I
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Maria Skowyra (kl. IV c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Anny Sierżan
III miejsce ex aequo w grupie I
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Adam Jarzyna (kl. II c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Marii Kuny
III miejsce ex aequo w grupie I
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Marcel Ligucki (kl. III c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Lato
I miejsce ex aequo w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Katarzyna Jarosławska (kl. V c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Aleksandry Fudali-Matusewicz
I miejsce ex aequo w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Ioane Jegadze (kl. III c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Pawłowskiej
II miejsce ex aequo w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Marta Wujaszek (kl. V c6/PSM I st. ) – klasa fortepianu Agnieszki Krzyśków
II miejsce ex aequo w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Oleksandra Kuzmych (kl. VI c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Marii Kuny
III miejsce ex aequo w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Leon Koj (kl. V c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Lato
III miejsce ex aequo w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Maja Bednarek (kl. VI c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Lato
Wyróżnienie w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Barbara Kuberka (kl. V c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Lato
Wyróżnienie w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Julian Breteau (kl. IV c4/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Pawłowskiej
Wyróżnienie w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024
Lena Zamojska (kl. VI c6/PSM I st.) – klasa fortepianu Renaty Lato
Wyróżnienie w grupie II
II Konkurs Piano Forte - Zielona Góra, 27 kwietnia 2024