W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja szczepień lisów przeciwko wściekliźnie

14.05.2021

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim informuje, że w terminie 14.05 – 31.05.2021r. realizowana będzie akcja szczepień doustnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Akcja rozpylania preparatu obejmie kompleksy leśne, łąki i pola. Mając na uwadze zdrowie Państwa oraz bezpieczeństwo Państwa pupili, prosimy o zapoznanie się z zasadami i wskazówkami postępowania oraz o poinformowaniu rodziny i znajomych o realizowanej akcji.

Komunikat

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim informuje, że w terminie 14.05 – 31.05.2021r. realizowana będzie akcja szczepień doustnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.  Akcja rozpylania preparatu obejmie kompleksy leśne, łąki i pola. Mając na uwadze zdrowie Państwa oraz bezpieczeństwo Państwa pupili, prosimy o zapoznanie się z zasadami i wskazówkami postępowania oraz o poinformowaniu rodziny i znajomych o realizowanej akcji.

Zdjęcia (3)