Tytuł/stanowisko: Referent w Oddziale Ekonomicznym i Administracyjnym

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu ogłasza nabór na wolne stanowisko Referenta w Oddziale Ekonomicznym i Administracyjnym w wymiarze całego etatu (1/1 etatu)

Wykształcenie: Średnie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Termin składania aplikacji upłynął: 28-07-2023

Nabór zakończony

Wynik Naboru: Nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Informacje o ofercie

Dokumenty należy przesyłać w terminie:
od 21 lipca 2023r. do 28 lipca 2023r.

  • listownie na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu
    Plac Klasztorny 1b; 88-100 Inowrocław
    z dopiskiem: „Referent”;
    lub
  • pocztą elektroniczną na adres:
    sekretariat.psse.inowroclaw@sanepid.gov.pl
    z dopiskiem: „Referent”

Postępowanie Rekrutacyjne przeprowadzone zostanie w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Inowrocławiu. O terminie i miejscu postępowania kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 357 46 57.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Inne informacje:

  • CV, list motywacyjny oraz wszystkie składane oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem,
  • do dokumentów sporządzonych w języku obcym należy dołączyć tłumaczenie tych dokumentów,
  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone po oficjalnie zakończonym procesie rekrutacji.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,
  • segregacja, ewidencjonowanie, tworzenie zbiorów dokumentów,
  • udostępnianie dokumentacji klientom wewnętrznym,
  • bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,
  • prowadzenie baz danych,
  • sporządzanie raportów,
  • opracowywanie sprawozdań i innych dokumentów z zakresu realizacji zadań,
  • obsługa w zakresie bieżącym i kancelaryjnym,
  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych (komunikaty, posty, ulotki, broszury) w języku ukraińskim,
  • obsługa klienta,
  • inne prace wynikające z bieżących potrzeb.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu

Wymagania

  • obywatelstwo polskie lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym obywatele Ukrainy przybywający do Polski w związku z konfliktem zbrojnym,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • preferowane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera.

Wymagane dokumenty

  • życiorys i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie świadectw pracy lub kopie zaświadczeń o zatrudnieniu lub innych dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne doświadczenie zawodowe (długość i rodzaj).
  • oświadczenie kandydatki/kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydatki/kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydatki/kandydata o znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • oświadczenie kandydatki/kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, będącego jednocześnie Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczną w Inowrocławiu, Plac Klasztorny 1b, 88-100 Inowrocław, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.
    Podpis kandydata do pracy

Dokumenty dodatkowe:

  • kserokopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje.

Benefity

  • stabilną pracę w jednostce administracji publicznej na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • praca w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie

rekrutacji

ADMINISTARTOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowa Stacja Sanitarno-

Epidemiologiczna w Inowrocławiu reprezentowana przez Państwowego Powiatowego

Inspektora Sanitarnego/Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej z siedzibą

w Inowrocławiu, Plac Klasztorny 1b, 88-100 Inowrocław.

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

w Inowrocławiu można uzyskać:

pod adresem: Powiatowa Stancja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu, Plac

Klasztorny 1b, 88-100 Inowrocław,

poprzez e-mail: iod.psse.inowroclaw@sanepid.gov.pl

lub Elektroniczną Skrzynkę Podawczą ePUAP: PSSE_INOWROCLAW

CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Przeprowadzenie procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę.

PODSTAWY I KATEGORIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania

rekrutacyjnego, wyboru kandydata do pracy i podpisania z wybraną osobą umowy o pracę.

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Inne dane będą

przetwarzane na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w składanych do nas dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1

RODO, konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana

w dowolnym czasie. Podstawą prawną przetwarzania danych wymienionych w art. 9 ust. 1

RODO będzie art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

INFORMACJA O ODBIORCACH DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom realizującym zadania na rzecz

Administratora Danych Osobowych, takim jak dostawcy oprogramowania, usług

serwisowych wyłącznie w celu zapewnienia ich sprawnego działania bądź innym podmiotom

upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub zawartych umów, z zachowaniem zasad

ochrony danych i poufności ich przetwarzania.

OKRES PRZETWARZANIA DANYCH

Dane osobowe zebrane w procesie rekrutacji będą przetwarzane przez okres 14 dni od dnia

ogłoszenia wyników naboru.

Dokumenty złożone przez pozostałych kandydatów do pracy, z którymi nie podpisano

umowy, zostaną zniszczone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ochrony danych.

PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ

Przysługuje Pani/Panu prawo do:

1. dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,

2. do sprostowania (poprawiania) swoich danych,

3. żądania ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania

danych,

4. usunięcia danych,

5. przenoszenia danych,

6. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

7. wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych

Osobowych w Warszawie, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

INFORMACJA O DOBROWOLNOŚCI LUB OBOWIĄZKU PODANIA DANYCH

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne,

aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie innych danych osobowych jest

dobrowolne.

INFORMACJA O ZAUTOMATYZOWANYM PODEJMOWANIU DECYZJI ORAZ

PROFILOWANIU

Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

  • Adres: Plac Klasztorny 1b, 88-100 Inowrocław

Materiały

Wyniki naboru; dot. referent
Wynik​_naboru.pdf 0.07MB