Sekcja Epidemiologii - młodszy asystent

WARUNKI PRACY:

  • umowa o pracę na okres próbny, pełny etat,
  • praca biurowa,
  • praca w siedzibie PSSE w Kołobrzeg.
  • data rozpoczęcia pracy 01.09.2021 r.
  • praca w godzinach 7:25 – 15:00

ZAKRES ZADAŃ:

  • nadzór nad chorobami zakaźnymi, szczepieniami oraz nad przestrzeganiem reżimu sanitarnego w placówkach medycznych,
  • udział w pracach związanych z COVID-19.

WYMAGANIE NIEZBĘDNE:

  • wykształcenie wyższe,
  • kierunek/specjalność: biologia, biotechnologia, zdrowie publiczne, kierunki medyczne pokrewne, fizjoterapia,
  • doświadczenie zawodowe: min. 1 rok na podstawie umów o pracę.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • podstawowa wiedza z zakresu działalności Państwowej Inspekcji Sanitarnej,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności oprogramowania Microsoft Excel),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • w przypadku interwencji i wzmożonych działań epidemicznych konieczność pracy w weekendy i święta oraz praca w trybie zmianowym do godz. 21:00. Zastrzegamy sobie prawo odezwania się tylko do wybranych kandydatów. Kandydaci niespełniający wymogów dot. wymaganego wykształcenia kierunkowego oraz stażu pracy nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kontakt osobisty (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kołobrzegu, ul. Waryńskiego 8, 78-100 Kołobrzeg),
  • CV i list motywacyjny przesłać na adres e-mail: r.nowakowska@psse.kolobrzeg.pl
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wymagane dokumenty proszę wysyłać na maila lub dostarczyć osobiście do siedziby PSSE do dnia 31.07.2021 r.

Kandydat powinien dołączyć własnoręcznie dopisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PSSE w Kołobrzegu z siedzibą: Kołobrzeg (78-100) przy ul. Waryńskiego 8 zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji na stanowisko:  „młodszy asystent w Sekcji Epidemiologii”.