Ogłoszenie o pracę - Młodszy Asystent w Sekcji Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego

04.01.2024

WARUNKI PRACY:

  • umowa o pracę na zastępstwo na pół etatu;
  • praca biurowa;
  • praca w siedzibie PSSE w Otwocku przy ul. Kilińskiego 1 oraz wyjazdy na kontrole
    w obrębie powiatu otwockiego.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • uzgadnianie dokumentacji projektowej pod względem wymagań higienicznych
    i zdrowotnych, dotyczącej budowy i zmiany sposobu użytkowania obiektów
    budowlanych,
  • uczestniczenie w dopuszczeniu do użytkowania obiektów budowlanych w trybie ustawy Prawo Budowlane,
  • uzgadnianie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz projektów studiów i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta/gmin,
  • wydawanie opinii o obowiązku sporządzania raportu dla planowanych przedsięwzięć oraz uzgadnianie środowiskowych uwarunkowań przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanych przedsięwzięć zgodnie z Ustawą o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko,
  • przeprowadzanie kontroli w związku z przekazaniem do użytkowania obiektów
    budowlanych m. in. lokali gastronomicznych, zakładów produkcyjnych, sklepów
    spożywczych, zakładów opieki zdrowotnej, budynków oświaty, zakładów
    kosmetycznych, fryzjerskich i odnowy biologicznej oraz innych lokali użyteczności publicznej,
  • udzielanie informacji interesantom i konsultacje z zakresu działania zapobiegawczego nadzoru sanitarnego,
  • opracowywanie sprawozdań związanych z działalnością zapobiegawczego nadzoru sanitarnego,
  • współpraca z innymi sekcjami PSSE w Otwocku.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • Wykształcenie wyższe techniczne mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej (inżynieria środowiska, inżynieria sanitarna, budownictwo, ochrona środowiska).

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Wiedza z zakresu: planowania przestrzennego, prawa budowlanego, ocen oddziaływania na środowisko;
  • Znajomość ogólnych zasad pracy w systemie jakości;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość Obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • prawo jazdy kat. B.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV oraz list motywacyjny;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PSSE w Otwocku z siedzibą: Otwock (05-400) zawartych  w CV  i liście motywacyjnym na potrzeby obecnego procesu rekrutacji na stanowisko pracy
    młodszego asystenta w Sekcji Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w PSSE
    w Otwocku.

OFERUJEMY:

  • stabilną i ciekawą pracę;
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie;
  • dodatek stażowy
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • premia regulaminowa;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • możliwość dofinansowania do wypoczynku z ZFŚS;
  • korzystna oferta ubezpieczenia na życie.

Dokumenty prosimy przesyłać, do dnia  19.01.2024 r., pocztą elektroniczną na adres sekretariat.psse.otwock@sanepid.gov.pl lub pocztą z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja
na stanowisko pracy młodszego asystenta w Sekcji Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego
w PSSE w Otwocku”

Jednocześnie informujemy, iż CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane. Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  1. Administratorem danych osobowych jest PSSE w Otwocku, z siedzibą przy
    ul. Kilińskiego 1 w Otwocku.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych. Kontakt: e-mail: sekretariat.psse.otwock@sanepid.gov.pl, tel. 22 779 48 33 lub listownie: PSSE
    w Otwocku, 00-400 Otwock, ul. Kilińskiego 1.

Dane osobowe:

  • Będą przetwarzane w celu rekrutacji na wolne stanowiska w PSSE w Otwocku;
  • Nie będą udostępniane innym odbiorcom;
  • Będą przechowywane nie dłużej niż to wynika z przepisów archiwizacji i procedur wewnętrznych;
  •  W przypadku osób niezakwalifikowanych będą przetwarzane nie dłużej niż czas trwania procesu rekrutacyjnego;
  • Nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w celu podjęcia decyzji
    w sprawie indywidualnej;
  • Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Od 25 maja 2018 r. - na zasadach określonych w Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (RODO) - kandydatowi biorącemu udział w procesie rekrutacyjnym będzie przysługiwało również prawo do: cofnięcia zgody na przetwarzanie danych
    w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jego cofnięciem;
  • Usunięcia danych;
  • Przeniesienia danych;
  • Ograniczenia przetwarzanych danych.