W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ankieta ,,Ocena procesów dekontaminacji"

08.07.2025

Ankieta „Ocena procesów dekontaminacji w gabinetach świadczących usługi przebiegające z naruszeniem ciągłości tkanek w obszarze pozamedycznym”

Ankieta ,,Ocena procesów dekontaminacji"

Badanie ankietowe dotyczące dekontaminacji w branży kosmetycznej i tatuażu

Zapraszamy przedstawicieli branży kosmetycznej oraz tatuażu do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli na zebranie danych dotyczących postępowania z wyrobami wielorazowego użytku. Zebrane informacje posłużą do opracowania raportu wspierającego poprawę standardów bezpieczeństwa w tych sektorach.


Ankieta dostępna jest do 15 października 2025 r. pod adresem:

https://forms.office.com/e/vZdR1pXKDn


Ankietę opracowano w ramach zadań badawczych prowadzonych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH – Państwowy Instytut Badawczy finansowanych przez Ministra Zdrowia na podstawie umowy nr NIZP PZH-PIB/2021/1094/1056.

{"register":{"columns":[]}}