W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Komunikat o jakości wody w kąpielisku PTTK w Starym Folwarku

21.08.2025

Kąpielisko PTTK w Starym Folwarku (czynne w okresie: 1 lipca 2025 r. - 31 sierpnia 2025 r.).

Komunikat -zdjęcie w formie infografiki

Woda przydatna do kąpieli.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Suwałkach informuje, że woda w kąpielisku PTTK w Starym Folwarku spełnia wymagania, jakim powinna odpowiadać woda w kąpieliskach.

Ocenę o przydatności wody do kąpieli wydano na podstawie:

wizualnego nadzoru wody w kąpielisku (w dniu  18  sierpnia  2025 r.) oraz uzyskanych wyników badań mikrobiologicznych wody (w dniu  21  sierpnia  2025 r.).

Niniejszy komunikat obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu, jednakże nie dłużej niż do końca sezonu kąpielowego 2025 r. .

Aktualne informacje o jakości wody w kąpieliskach zlokalizowanych na terenie miasta Suwałki i powiatu suwalskiego dostępne są na stronach internetowych:

• Serwisu kąpieliskowego:  www.sk.gis.gov.pl

• PSSE w Suwałkach: www.gov.pl/web/psse-suwalki/aktualna-ocena-wody-w-kapieliskach

{"register":{"columns":[]}}