Powrót

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku znak RDOŚ-Gd-WOO.420.36.2024.AM.34 z dnia 02.09.2026 r.

02.09.2026

Dotyczy: przedsięwzięcia pn.: „Jednostka Wytwórcza Prabuty"

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Gdańsku, informuje o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i podaje do publicznej wiadomości, że w związku z toczącym się postępowaniem w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Jednostka Wytwórcza Prabuty", obszar realizacji inwestycji :

  • działki pod elektrownie: 1/4, 9/7, 9/3, 3/100 obr. Grodziec, gmina Prabuty, woj. pomorskie,
  • działki pod infrastrukturę towarzyszącą: 1/4, 2, 3/100, 4, 9/2, 9/3, 9/7 obręb Grodziec, gmina Prabuty, woj. pomorskie,

wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją sprawy. Materiał dowodowy dostępny będzie w terminie od dnia 04 września 2026 r. do dnia 03 października 2026 r. (włącznie), w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Gdańsku, przy ul. Chmielnej 54/57, w godzinach pracy urzędu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (np. telefonicznie) oraz pod linkiem: https://chmura.gdansk.rdos.gov.pl/s/Ei8yS8LPyqDx9f8

Materiały

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku
Obwieszczenie​_RDOS​_Gd​_WOO​_420​_36​_2024​_AM​_34.pdf 0.13MB
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku - wersja dostępna
Obwieszczenie​_RDOS​_Gd​_WOO​_420​_36​_2024​_AM​_34.doc 0.11MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.09.2026 14:32 Marta Radwańska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Ocen Oddziaływania na Środowisko
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku znak RDOŚ-Gd-WOO.420.36.2024.AM.34 z dnia 02.09.2026 r. 1.0 02.09.2026 14:32 Marta Radwańska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}