Powrót

Jubileusz 75-lecia Oddziału PZITB w Białymstoku

Ekran z wiadomością wyświetlającą ważne informacje dla użytkowników.

W dniu 11.06.2026 r. Podlaski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego Andrzej Golonko wraz z Zastępcą Podlaskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego Agatą Jodczyk przy udziale Naczelnika Wydziału Heliodora Tribiłło, który był członkiem komisji oceniającej w konkursie „Najlepsze Prace Dyplomowe Absolwentów Studiów Wyższych kierunku BUDOWNICTWOwziął udział w uroczystościach Jubileuszu 75-lecia Oddziału PZITB w Białymstoku połączonej z Galą Laureatów „Konkursu Budowa Roku 2021 - 2024 w Regionie oraz Galą Laureatów Konkursu „Najlepsze Prace Dyplomowe Absolwentów Studiów Wyższych kierunku BUDOWNICTWO”. Gratulujemy laureatom osiągnięć, które są ważne dla naszego regionu, a zrealizowane inwestycje wizytówką. Dziękujemy Zastępcy Przewodniczącego Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Białymstoku oraz Dziekanowi Wydziału Budownictwa i Nauki o Środowisku Politechniki Białostockiej za zaproszenie na uroczystość.

{"register":{"columns":[]}}