Klubowe spotkania z dolnośląską wsią na Zamku Grodziec
11.06.2026
W ramach klubowych spotkań z dolnośląską wsią, 11 czerwca br. na Zamku Grodziec odbyło się forum Kół Gospodyń Wiejskich organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Wydarzenie zgromadziło wielu gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych, instytucji rolniczych z terenu województwa dolnośląskiego, a także przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. W wydarzeniu udział wzięła p. Marta Słabicka-kierownik Oddziału w Złotoryi. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji działalności kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu złotoryjskiego. Było także okazją do wymiany doświadczeń w zakresie spraw związanych z rolnictwem pomiędzy przedstawicielami instytucji działających na terenie ww. powiatu.