Powrót

Muzyka dla Pań - Dzień Kobiet w Mieście Soli, 8.03.2026 r.

04.03.2026

Grafika na niebieskim tle u góry zawiera napis czarnym drukiem: ,,Burmistrz Miasta Bochnia Magdalena Łacna oraz Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Tomasz Półtorak zapraszają na wyjątkowe wydarzenie’’. Białymi literami: ,,Muzyka dla Pań Dzień Kobiet w Mieście Soli’’. Niżej białymi literami na czerwonym tle: ‘’niedziela, 8 marca 2026 r. godz. 16.00’’, czarnym drukiem: ,,sala koncertowa ZPSM w Bochni, Plac gen. Leopolda Okulickiego 1’’. W części środkowej plakatu po lewej stronie białymi literami na czerwonym tle widnieje tekst: ,,MUZYCZNY UPOMINEK’’ oraz czarnymi literami: ,,w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni’’. Symetrycznie po prawej stronie białymi literami na czerwonym tle: ,,SŁODKA KAWIARENKA’’ oraz czarnymi literami: ,,od godz. 15:30’’.
W dolnej części na środku znajduje się postać kobiety w kapeluszu z bukietem kolorowych kwiatów. Po jej prawej i lewej stronie grafika zawierająca pięciolinię, nurty oraz klucz wiolinowy. Na samym dole od lewej zamieszczono logo: ZPSM w Bochni, Maestro Cafe oraz Miasta Bochnia.

W niedzielę, 8 marca 2026 r. o godz. 16:00 w sali koncertowej ZPSM w Bochni odbył się koncert ,,Muzyka dla Pań’’. Wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet patronatem objęła Burmistrz Miasta Bochnia Magdalena Łacna oraz Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni Tomasz Półtorak.

W programie koncertu znalazły się zarówno utwory klasyczne, jak i pochodzące z muzyki filmowej oraz rozrywkowej. Publiczności został zaprezentowany m.in. temat przewodni z filmu ,,Nasze magiczne Encanto’’, utwór ,,Moon Rivier’’ autorstwa Henry’ego Manciniego z filmu ,,Śniadanie u Tiffany’ego’’ oraz piosenka ,,Sway’’ z rep. Michaela Buble.

Wydarzeniu towarzyszyła słodka kawiarenka, przygotowana we współpracy z Maestro Cafe.

Z okazji pięknego święta jeszcze raz wszystkim Paniom życzymy 100 lat!

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}