Jagoda Stępień laureatką Konkursu Fizycznego
19.06.2026
W dniu 16 czerwca 2026 roku w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i medali laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica kl. 8a naszej szkoły – Jagoda Stępień, która zdobyła tytuł Laureata Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół podstawowych.
Uczennica odebrała dyplom i medal z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty, a jej sukces jest efektem systematycznej pracy, zaangażowania oraz pasji do przedmiotu. Do konkursu przygotowywała ją pani Wiesława Kateusz-Fleszar, nauczyciel fizyki w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy Laureatce i życzymy dalszych sukcesów!