Powrót

Dzień Herbaty w internacie

21.05.2026

Dzień Herbaty 1

W internacie został zorganizowany Dzień Herbaty, który obchodzony jest 21 maja. Z tej okazji przygotowano kawiarenkę herbacianą oraz konkursy dla mieszkańców. Wydarzenie odbyło się w miłej atmosferze i było okazją do wspólnej integracji oraz spróbowania różnych rodzajów herbat.

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}