Dzień Herbaty w internacie
21.05.2026
W internacie został zorganizowany Dzień Herbaty, który obchodzony jest 21 maja. Z tej okazji przygotowano kawiarenkę herbacianą oraz konkursy dla mieszkańców. Wydarzenie odbyło się w miłej atmosferze i było okazją do wspólnej integracji oraz spróbowania różnych rodzajów herbat.
Zdjęcia (12)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.