Powrót

Konferencja naukowa „Diagnostyka dla technika”

21.05.2026

Konferencja naukowa „Diagnostyka dla technika” 1

21 maja 2026 r., młodzież z naszego Technikum Weterynaryjnego uczestniczyła w konferencji naukowej „Diagnostyka dla technika”, zorganizowanej przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy. Udział w wydarzeniu był świetną okazją do poszerzenia wiedzy. Nasi uczniowie z zaangażowaniem brali też udział w konkursach, zdobywając upominki. Opiekę nad grupą sprawowali: Anna Kapturska, Zuzanna Buczkowska i Łukasz Klapa.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}