Konferencja naukowa „Diagnostyka dla technika”
21.05.2026
21 maja 2026 r., młodzież z naszego Technikum Weterynaryjnego uczestniczyła w konferencji naukowej „Diagnostyka dla technika”, zorganizowanej przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy. Udział w wydarzeniu był świetną okazją do poszerzenia wiedzy. Nasi uczniowie z zaangażowaniem brali też udział w konkursach, zdobywając upominki. Opiekę nad grupą sprawowali: Anna Kapturska, Zuzanna Buczkowska i Łukasz Klapa.