Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
03.05.2026
W dniu 3 maja delegacja naszej szkoły oraz poczet sztandarowy uczestniczyli w obchodach święta rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po uroczystej mszy świętej w kościele farnym w Mogilnie, nastąpił przemarsz pod pomnik "Bohaterów walk o polskość i wolność ziemi mogileńskiej". Wiązankę kwiatów pod pomnikiem bohaterów złożyła Dyrektor szkoły Pani Zofia Śmigielska w asyście swojego zastępcy Pana Bartosza Rólskiego oraz opiekuna pocztu sztandarowego Bernarda Łaganowskiego. Poczet sztandarowy naszej szkoły reprezentowali: Malwina Habel, Wiktoria Gumulińska i Hubert Bobrowski.