Powrót

Podsumowanie praktyk zawodowych w Grecji odbywających się w ramach programu Erasmus+

11 czerwca 2026 w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie zagranicznych praktyk zawodowych realizowanych przez uczniów w Grecji w ramach programu Erasmus+.

Podsumowanie praktyk zawodowych w Grecji odbywających się w ramach programu Erasmus+

Podczas spotkania uczestnicy projektu zaprezentowali efekty swojego wyjazdu, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami zawodowymi i kulturowymi. Uczniowie przygotowali interesującą prezentację, w której przedstawili miejsca odbywania praktyk, wykonywane zadania oraz umiejętności nabyte podczas pobytu za granicą. Nie zabrakło również filmu podsumowującego wyjazd, który przybliżył społeczności szkolne jnajważniejsze momenty praktyk oraz najciekawsze wydarzenia związane z pobytem w Grecji.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia było wręczenie certyfikatów potwierdzających udział w projekcie i odbycie praktyk zawodowych. Dokumenty przekazał uczniom dyrektor szkoły pan Andrzej Sakowicz, gratulując im zaangażowania, odpowiedzialności oraz godnego reprezentowania naszej szkoły za granicą.Głos zabrała również v-ce dyrektor pani Marta Falbowska, która koordynowała cały wyjazd, dziękując uczestnikom projektu za aktywność w mobilności kształcenia zawodowego.

Udział w programie Erasmus+ był dla uczniów cenną okazją do zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego, rozwijania kompetencji językowych oraz poznawania kultury i tradycji innych krajów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu! Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia będą inspiracją do dalszego rozwoju oraz podejmowania kolejnych międzynarodowych wyzwań.

Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-VET-000312104 oraz 2024-1-PL01-KA121-VET000215410 dofinansowany przez Unię Europejską

 

Foto: E. Gałązka, M. Pęksa

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}