Powrót

Podsumowanie roku sportowego 2025/26

Dnia 18 czerwca b. r. w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się podsumowanie roku sportowego w Powiecie Ostrowskim.

Posumowanie roku sportowego 2025/26

W uroczystości udział wzięli : starosta Jerzy Bauer, wicestarosta Bartłomiej Pieńkowski oraz Dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Michał Chojnowski, który poprowadził uroczystość. W ogólnym podsumowaniu, jak zaznaczył dyrektor Michał Chojnowski, w powiatowych przedsięwzięciach sportowych udział wzięło dwadzieścia szkół podstawowych i sześć ponadpodstawowych. Szkoły reprezentowały delegacje młodzieży , dyrekcja oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Dla najlepszych sportowców, reprezentantów poszczególnych szkół, przewidziane były nagrody. Z naszej szkoły takie wyróżnienie otrzymali: Paulina Śladewska i Michał Kępisty, tegoroczny maturzysta. Wyróżnienie otrzymał również Igor Karpiej , a także nauczyciel wychowania fizycznego Daniel Zgleszewski. Wyniki końcowe zaprezentował koordynator Szkolnych Rozgrywek Sportowych Krzysztof Orzechowski. Nam przypadło w udziale czwarte miejsce, wśród sześciu szkół ponadpodstawowych. Tak więc wracamy bez pucharu. Tym razem, przypadły one szkołom ostrowskim. Ale puchar nam się marzy i kto wie… może w kolejnym roku.

Gratulacje dla nagrodzonych i… miły wakacji!

 

Remigiusz Wasil nauczyciel w-f

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}