Piknik „ZDROWO ROSNĘ z KOWR - Radawa 2026”
16.06.2026
16 czerwca 2026 r. mieliśmy przyjemność współorganizować Piknik „ZDROWO ROSNĘ z KOWR – Radawa 2026”. Wraz z uczniami / wolontariuszami Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach przygotowaliśmy dla dzieci konkurencje sportowe, w tym przeciąganie liny oraz tor przeszkód.
Udział w Pikniku wzięło około 900 uczniów klas 0 - IV z trzech powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego i przeworskiego wraz z nauczycielami i wolontariuszami
Nie brakowało sportowych emocji, zdrowej rywalizacji, śmiechu i dobrej zabawy. Największą nagrodą były dla nas uśmiechy dzieci oraz ich ogromne zaangażowanie. Cieszymy się, że mogliśmy aktywnie włączyć się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia, promując aktywność fizyczną, współpracę i zdrowy styl życia.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę!
#ZSCKROleszyce #Wolontariat #Radawa2026 #ZdrowoRosnę #AktywnośćFizyczna #SportIDobraZabawa #KOWR #PiknikRodzinny
Koordynator Szkoły Promującej Zdrowie Alicja Obirek