Powrót

Piknik „ZDROWO ROSNĘ z KOWR - Radawa 2026”

16.06.2026

Na zdjęciu widoczny jest pamiątkowy dyplom z podziękowaniami dla ZSCKR w Oleszycach za pomoc w organizacji XXIII edycji plenerowej imprezy promującej zdrowie “ Zdrowo rosnę z KOWR” , która odbyła się w Radawie 16 czerwca 2026r.

16 czerwca 2026 r. mieliśmy przyjemność współorganizować Piknik „ZDROWO ROSNĘ z KOWR – Radawa 2026”. Wraz z uczniami / wolontariuszami Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach przygotowaliśmy dla dzieci konkurencje sportowe, w tym przeciąganie liny oraz tor przeszkód.

Udział w Pikniku wzięło około 900 uczniów klas 0 - IV z trzech powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego i przeworskiego wraz z nauczycielami i wolontariuszami

Nie brakowało sportowych emocji, zdrowej rywalizacji, śmiechu i dobrej zabawy. Największą nagrodą były dla nas uśmiechy dzieci oraz ich ogromne zaangażowanie. Cieszymy się, że mogliśmy aktywnie włączyć się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia, promując aktywność fizyczną, współpracę i zdrowy styl życia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę!

#ZSCKROleszyce #Wolontariat #Radawa2026 #ZdrowoRosnę #AktywnośćFizyczna #SportIDobraZabawa #KOWR #PiknikRodzinny

Koordynator Szkoły Promującej Zdrowie Alicja Obirek

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}