Próbna ewakuacja w internacie
W dniu 27 maja 2026 r. w internacie została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa
Ćwiczenia odbyły się pod nadzorem pana Krzysztofa Kurasiewicza oraz pana Mariusza Zabieglińskiego. Celem przedsięwzięcia było doskonalenie procedur bezpieczeństwa oraz przygotowanie mieszkańców internatu do właściwego postępowania w sytuacjach zagrożenia. Próbna ewakuacja przebiegła sprawnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami.
A. Czajka