Aktualności
-
13.02.2025 PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Międzyrzecu PodlaskimDnia 13 lutego 2025 r., dwoje uczniów pani Violety Druliak w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym ,,Zimowe Talenty” w Międzyrzecu Podlaskim zdobyło nagrody :
-
13.02.2025 PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Międzyrzecu PodlaskimDnia 13 lutego 2025 r., uczennice pani Małgorzaty Okułowicz-Żyły w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym ,,Zimowe Talenty” w Międzyrzecu Podlaskim zdobyły następujące nagrody :
-
13.02.2025 PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Międzyrzecu PodlaskimDnia 13 lutego 2025 r., w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym ,,Zimowe Talenty” w Międzyrzecu Podlaskim, uczennica pani Urszuli Staszewskiej, Karolina Babkiewicz zdobyła Wyróżnienie w kategorii I. 🎹🎵
-
12.02.2025 PSM I st. w LeżajskuDnia 12 lutego 2025 r. troje uczniów pani Marii Trofymchuk zdobyło nagrody w IX Ogólnopolskim Konkursie Kultury Muzycznej w Leżajsku :
-
09.12.2024Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej Szkoły Bogumiła Twardowska pracująca pod kierunkiem pani Krystyny Andrukhiv otrzymała wyróżnienie w kategorii II na III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Smyczkowych w Krakowie!
-
07.02.2025Dobre wiadomości z klasy perkusji!
-
7 lutego 2025 roku o godzinie 16:30 w ZSM I i II st. im. F. Chopina odbyła się Audycja klasy fortepianu.
-
06.02.20256.02.2025 odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu solistów, Big Biała Band pod kierunkiem Pana Waldemara Robaka oraz chóru szkolnego Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. F. Chopina w Białej Podlaskiej pod batutą Pana Piotra Gołowczyca.
-
15.04.2025 ZSM I i II st. im. F. Chopina w Białej PodlaskiejSzanowni Państwo, z ogromną radością zapraszamy do udziału w XXV Festiwalu Instrumentów Dętych, który odbędzie się w Zespole Szkół Muzycznych I i II st. im. F. Chopina w Białej Podlaskiej. To wyjątkowe wydarzenie, które od lat gromadzi utalentowanych młodych muzyków z całej Polski, będzie nie tylko okazją do artystycznej rywalizacji, ale także platformą wymiany doświadczeń i inspiracji.
-
30.01.2025 Biała PodlaskaSzanowni Państwo w imieniu Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej pragnę serdecznie podziękować za możliwość występu naszych uczniów dla członków Związku Emerytów i Rencistów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Było to wyjątkowe spotkanie, które pozwoliło młodym artystom podzielić się swoją pasją i umiejętnościami, a także wnieść radość do Państwa święta.