Aktualności
-
05.12.2025 Sala koncertowa ZSM I i II st. im. F. Chopina w Białej PodlaskiejZespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej z radością zaprasza na koncert naszych stypendystów. To wyjątkowy moment, w którym uczniowie podzielą się efektami swojej pracy i zaangażowania, a my wszyscy będziemy mogli spędzić razem miłe, muzyczne popołudnie.
-
06.12.2025Tym razem zapraszamy Państwa na niezwykłą podróż muzyczną z zespołem "Czarnina".
-
19.11.2025Dzień dobry Szanowni Państwo, w dniach 19-22 listopada 2025 r. w Gdańsku odbył się XVI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Pamięci Aleksandry Januszajtis organizowany pod patronatem CEA. Z dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły 15-letnia JULIA KALICKA pracująca w klasie pani Agnieszki Cypryk zdobyła wyróżnienie w grupie wiekowej do lat 18!
-
28.11.2025 ZSM I i II st. im. F. Chopina w Białej Podlaskiej28 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty pianistyczne prowadzone przez znakomitą pianistkę, kameralistkę i pedagog dr hab. panią Kingę Firlej-Kubicę z Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
-
21.11.2025 ZSM I i II st. im. F. Chopina w Białej PodlaskiejSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli XXII Seminarium Gitarowe w Białej Podlaskiej. To wyjątkowe spotkanie pasjonatów gitary nie mogłoby odbyć się bez znakomitych pedagogów i artystów: Bartłomieja Marusika, Piotra Resteckiego oraz Mateusza Kowalskiego. Dziękujemy za inspirujące lekcje mistrzowskie, koncerty oraz energię, którą wnieśli Panowie do naszej szkoły.
-
14.11.202514 listopada obył się w naszej szkole koncert uczniów klas 2-5 fortepianu PSM I st. Kilka dni później zagrali pianiści z klasy 6 szkoły I st. oraz uczniowie klas fortepianu szkoły muzycznej II st.
-
15.11.2025Muzyczne wieści z Siedlec! 15 listopada na II Regionalnym Konkursie „Od duetu do septetu” w Siedlcach nasze dwa fortepianowe duety pokazały, że cztery ręce potrafią zdziałać prawdziwą magię.
-
08.11.20258.11.2025 o godzinie 13:30 odbyła się audycja klasy wiolonczeli Pana Konrada Komusińskiego.
-
09.11.2025 Sala widowiskowa kościoła p.w. Wniebowzięcia NMP w Białej PodlaskiejDnia 9 listopada 2025 r. w dolnej sali widowiskowej kościoła Wniebowzięcia NMP na Woli w Białej Podlaskiej odbył się uroczysty koncert pt. „Z dawna Polski Tyś Królową”.
-
Zapraszamy serdecznie na fotorelację z audycji, która odbyła się 4 listopada w Sali Koncertowej naszej szkoły. Zaprezentowali się uczniowie klasy fletu, którą prowadzi pani Renata Gołowczyc oraz klasy klarnetu prowadzonej przez pana Michała Robaka.