Nasi Laureaci V Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego
29.05.2026
29 maja 2026 r. zakończył się V Ogólnopolski Konkurs Muzyczny, którego tegoroczna edycja odbyła się w formie przesłuchań online, w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza. Z ogromną radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły, którzy znaleźli się w gronie laureatów konkursu:
🏆 Alicja Puchacz – uczennica klasy fortepianu pani Marii Trofymchuk – zdobyła I nagrodę z wyróżnieniem w kategorii fortepianu (kat. B).
🏆 Józef Sidoruk – uczeń klasy skrzypiec pani Małgorzaty Bohdanowicz-Kalisz – zdobył II nagrodę. Podczas konkursowego występu przy fortepianie akompaniował mu pan Wadim Kanawalik.
🏆 Mikołaj Kalisz – uczeń klasy fortepianu pani Violety Druliak – otrzymał wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy laureatom, ich pedagogom oraz akompaniatorowi. Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych młodych artystów i życzymy im nieustającej pasji do muzyki, dalszego rozwoju oraz wielu kolejnych osiągnięć na konkursowych estradach.